CLASSIC PANAMA CERAMIC GREEN
  • CLASSIC PANAMA CERAMIC GREEN
  • CLASSIC PANAMA CERAMIC GREEN
  • CLASSIC PANAMA CERAMIC GREEN

CLASSIC PANAMA CERAMIC GREEN

2.490 MKD1.990 MKD
Производител: PAEZ
Шифра на производ: 1930501S1401-415
Достапност (кол. на залиха): 2
Количина:

Расположливи опции

* Величини:
обувки
Состав Лице: 50% Памук и 50% Полиестер Поставва: 100% Памук, Влоша: Природна кожа, Ѓон: Термопластична гума
Опис Класични женски еспадрили. Одлични за секојдневни прошетки. Направени од памучно платно, двојно ткаени за поголема отпорност.Лесно се прилагодува на вашето стапало благодарени на горниот еластичен слој.
Земја на потекло Произведени во Шпаниија.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

МАЛОПРОДАЖНИ ОБЈЕКТИ

1) Opposite Macedonia - Партизанска (спроти градежен)
2)Step&Go - Т.Ц. Лептокарија-Скопје
3)Paladium Shoes & Bags - Охрид (чаршија)
4)Lukas Shopping Center -Прилеп (центар)
5)Lukas MM Sport Shop Bitola Битола ( позади стаклена зграда)
6)Darla's shoes - Гостивар ( центар)
7)KANDIS GROUP - Куманово ( центар)

  • 02/306 5129
  • 070 249 405 070 249 410
  • stependgo@gmail.com opposite.skopje@gmail.com

Opposite Macedonia

STEP&GO © 2019. UKION SHOPS