Детски машки чизми  Q320GS-RENEN-BLK
  • Детски машки чизми  Q320GS-RENEN-BLK
  • Детски машки чизми  Q320GS-RENEN-BLK
  • Детски машки чизми  Q320GS-RENEN-BLK
  • Детски машки чизми  Q320GS-RENEN-BLK
  • Детски машки чизми  Q320GS-RENEN-BLK
  • Детски машки чизми  Q320GS-RENEN-BLK

Детски машки чизми  Q320GS-RENEN-BLK

3.990 ден.3.190 ден.
Производител: COOPERMINER
Шифра на производ: Q320GS-RENEN-BLK
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Величини:
обувки
Состав Лице: Кожа, Постава: Текстил, Ѓон Гума
Опис 100% Водоотпорни чизми со внатрешна мембрана која не пропушта вода а овозможува на стапалото да дише.
Земја на потекло Италија
Величини 36-39

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

МАЛОПРОДАЖНИ ОБЈЕКТИ

1) Opposite Macedonia - Партизанска (спроти градежен)
2) stependgomk - Т.Ц:Лептокарија 
3) stepandgo.biser - Т.Ц.Бисер (прв кат) 
4)Paladium Shoes & Bags - Охрид (чаршија)
5)Lukas Shopping Center -Прилеп (центар)
6)Lukas MM Sport Shop Bitola Битола ( позади стаклена зграда)
7)Darla's shoes - Гостивар ( центар)
8)KANDIS GROUP - Куманово ( центар)
9) Идеал Кочани - Градски трговски центар, Кочани
10) ISA-SHOES- Струга (стара чаршија) 

 

 

  • 02/306 5129
  • 070 249 405 070 249 410
  • stependgo@gmail.com opposite.skopje@gmail.com

Opposite Macedonia

STEP&GO © 2021. UKION SHOPS
COOPERMINER Детски машки чизми  Q320GS-RENEN-BLK .. Category: Product #: Q320GS-RENEN-BLK Regular price: 3.190 ден. 3.190 Available from: ДЕВО ГРУП ДОО