Детски чизми Q319PS-RENEN-BLU
  • Детски чизми Q319PS-RENEN-BLU
  • Детски чизми Q319PS-RENEN-BLU
  • Детски чизми Q319PS-RENEN-BLU
  • Детски чизми Q319PS-RENEN-BLU
  • Детски чизми Q319PS-RENEN-BLU
  • Детски чизми Q319PS-RENEN-BLU

Детски чизми Q319PS-RENEN-BLU

3.390 MKD2.690 MKD
Производител: COOPERMINER
Шифра на производ: Q319PS-RENEN-BLU
Достапност (кол. на залиха): 22
Количина:

Расположливи опции

* величини деца:
обувки
Состав Лице: Природна кожа и текстил, Постава: Текстил , Ѓон: Гума
Опис 100% Водоотпорни детски чизми. Cooperminer е италијански Outdoor бренд . Производството на производите се врши во Италија и Романија.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

МАЛОПРОДАЖНИ ОБЈЕКТИ

1) Opposite Macedonia - Партизанска (спроти градежен)
2)Step&Go - Т.Ц. Лептокарија-Скопје
3)Paladium Shoes & Bags - Охрид (чаршија)
4)Lukas Shopping Center -Прилеп (центар)
5)Lukas MM Sport Shop Bitola Битола ( позади стаклена зграда)
6)Darla's shoes - Гостивар ( центар)
7)KANDIS GROUP - Куманово ( центар)

  • 02/306 5129
  • 070 249 405 070 249 410
  • stependgo@gmail.com opposite.skopje@gmail.com

Opposite Macedonia

STEP&GO © 2020. UKION SHOPS