Женски мартинки NI20107-BLK
  • Женски мартинки NI20107-BLK
  • Женски мартинки NI20107-BLK

Женски мартинки NI20107-BLK

2.590 ден.1.590 ден.
Производител: NIKELS
Шифра на производ: NI20107-BLK
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Величини:
обувки
Состав Лице: Природна кожа, Постава: Текстил и природна кожа, Ѓон: Гума
Опис Женски мартинки изработени од високо квалитетна кожа, поставени со филц или ткаенина која ја чува оптималната температура на телото.
Земја на потекло Македонија
Величини 37-41

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

МАЛОПРОДАЖНИ ОБЈЕКТИ

1) Opposite Macedonia - Партизанска (спроти градежен)
2) stependgomk - Т.Ц:Лептокарија 
3) stepandgo.biser - Т.Ц.Бисер (прв кат) 
4)Paladium Shoes & Bags - Охрид (чаршија)
5)Lukas Shopping Center -Прилеп (центар)
6)Lukas MM Sport Shop Bitola Битола ( позади стаклена зграда)
7)Darla's shoes - Гостивар ( центар)
8)KANDIS GROUP - Куманово ( центар)
9) Идеал Кочани - Градски трговски центар, Кочани
10) ISA-SHOES- Струга (стара чаршија) 

 

 

  • 02/306 5129
  • 070 249 405 070 249 410
  • stependgo@gmail.com opposite.skopje@gmail.com

Opposite Macedonia

STEP&GO © 2021. UKION SHOPS
NIKELS Женски мартинки NI20107-BLK .. Category: Product #: NI20107-BLK Regular price: 1.590 ден. 1.590 Available from: ДЕВО ГРУП ДОО