Машки еспадрили CO30501H1003-203
  • Машки еспадрили CO30501H1003-203
  • Машки еспадрили CO30501H1003-203
  • Машки еспадрили CO30501H1003-203

Машки еспадрили CO30501H1003-203

2.490 MKD1.990 MKD
Производител: PAEZ
Шифра на производ: CO30501H1003-203
Достапност (кол. на залиха): 8
Количина:

Расположливи опции

* Величини обувки:
обувки
Состав Лице: Памук, Постава: Памук, Влошка: кожа, Ѓон: Гума

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

МАЛОПРОДАЖНИ ОБЈЕКТИ

1) Opposite Macedonia - Партизанска (спроти градежен)
2) Step&Go - Т.Ц. Лептокарија-Скопје
3) Step&Go- Т.Ц. Бисер, Аеродром , Скопје
4)Paladium Shoes & Bags - Охрид (чаршија)
5)Lukas Shopping Center -Прилеп (центар)
6)Lukas MM Sport Shop Bitola Битола ( позади стаклена зграда)
7)Darla's shoes - Гостивар ( центар)
8)KANDIS GROUP - Куманово ( центар)
9) Идеал Кочани - Градски трговски центар, Кочани

 

 

  • 02/306 5129
  • 070 249 405 070 249 410
  • stependgo@gmail.com opposite.skopje@gmail.com

Opposite Macedonia

STEP&GO © 2020. UKION SHOPS