CLASSIC ESSENTIAL GREY

CLASSIC ESSENTIAL GREY

2.490 MKD1.990 MKD
Производител: PAEZ
Шифра на производ: CO30201H1103-050
Достапност (кол. на залиха): 10
Количина:

Расположливи опции

* Величини обувки:
обувки
Состав Лице: 100%Памук, Постава: 100% Памук; Влошка: Природна кожа; Ѓон: Половина гума на база на јута.
Опис Класични еспадрили од платно. Оргиналната верзија е направена комбинирано ткаење со 72% Памук и 28% Полиестер. Имаа двојни рабови кои го зајакнуваат материјалот и даваат поголема отпорност. Еластична лента која ја прилагодува обувката на нозете. 100% кожна влошка која обезбедува поголема удобност.
Земја на потекло Произведени во Виетнам

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

МАЛОПРОДАЖНИ ОБЈЕКТИ

1) Opposite Macedonia - Партизанска (спроти градежен)
2)Step&Go - Т.Ц. Лептокарија-Скопје
3)Paladium Shoes & Bags - Охрид (чаршија)
4)Lukas Shopping Center -Прилеп (центар)
5)Lukas MM Sport Shop Bitola Битола ( позади стаклена зграда)
6)Darla's shoes - Гостивар ( центар)
7)KANDIS GROUP - Куманово ( центар)

  • 02/306 5129
  • 070 249 405 070 249 410
  • stependgo@gmail.com opposite.skopje@gmail.com

Opposite Macedonia

STEP&GO © 2019. UKION SHOPS