Детски чизми CH96303-WHT

Детски чизми CH96303-WHT

1.490 ден.990 ден.
Производител: OPPOSITE
Шифра на производ: CH96303-WHT
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* величини деца:
обувки
Состав Лице: Текстил, Постава: Текстил/крзно, Ѓон: Гума
Опис Water-resistant детски чизми, со дебело крзно кое штити од студ, како и антислип гума која не се лизга.
Земја на потекло Србија
Величини 30-35

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

МАЛОПРОДАЖНИ ОБЈЕКТИ

1) Opposite Macedonia - Партизанска (спроти градежен)
2) stependgomk - Т.Ц:Лептокарија 
3) stepandgo.biser - Т.Ц.Бисер (прв кат) 
4)Paladium Shoes & Bags - Охрид (чаршија)
5)Lukas Shopping Center -Прилеп (центар)
6)Lukas MM Sport Shop Bitola Битола ( позади стаклена зграда)
7)Darla's shoes - Гостивар ( центар)
8)KANDIS GROUP - Куманово ( центар)
9) Идеал Кочани - Градски трговски центар, Кочани
10) ISA-SHOES- Струга (стара чаршија) 

 

 

  • 02/306 5129
  • 070 249 405 070 249 410
  • stependgo@gmail.com opposite.skopje@gmail.com

Opposite Macedonia

STEP&GO © 2021. UKION SHOPS
OPPOSITE Детски чизми CH96303-WHT .. Category: Product #: CH96303-WHT Regular price: 990 ден. 990 Available from: ДЕВО ГРУП ДОО