Женски чизми 7701-BLK

Женски чизми 7701-BLK

2.790 MKD1.990 MKD
Производител: VULE SHOES
Шифра на производ: 7701-BLK
Достапност (кол. на залиха): 10
Количина:

Расположливи опции

* Величини:
обувки
Состав Лице: 100% Телешка кожа, Постава: Кожа у текстил, Ѓон: Гума
Опис Рачна израбтока, произведено во Македонија од природна кожа.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

МАЛОПРОДАЖНИ ОБЈЕКТИ

1) Opposite Macedonia - Партизанска (спроти градежен)
2)Step&Go - Т.Ц. Лептокарија-Скопје
3)Paladium Shoes & Bags - Охрид (чаршија)
4)Lukas Shopping Center -Прилеп (центар)
5)Lukas MM Sport Shop Bitola Битола ( позади стаклена зграда)
6)Darla's shoes - Гостивар ( центар)
7)KANDIS GROUP - Куманово ( центар)

  • 02/306 5129
  • 070 249 405 070 249 410
  • stependgo@gmail.com opposite.skopje@gmail.com

Opposite Macedonia

STEP&GO © 2020. UKION SHOPS