CLASSIC SURFY LUREX BLUE LIGHT BLUE
  • CLASSIC SURFY LUREX BLUE LIGHT BLUE
  • CLASSIC SURFY LUREX BLUE LIGHT BLUE

CLASSIC SURFY LUREX BLUE LIGHT BLUE

2.490 MKD1.990 MKD
Производител: PAEZ
Шифра на производ: 1930501S9801-311
Достапност (кол. на залиха): 9
Количина:

Расположливи опции

* Величини:
обувки
Состав Лице: 100%Памук, Постава: 100% Памук; Влошка: Природна кожа; Ѓон: Термопластична гума
Опис Шарени во две бои платнени еспадрили. Изработени од 100% памучна ткаенина, двојно зашиена за да добие поголема цврстина. Супериорен елсатичен појас кој лесно се прилагодува на нозете.
Земја на потекло Произведени во Шпаниија.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

МАЛОПРОДАЖНИ ОБЈЕКТИ

1) Opposite Macedonia - Партизанска (спроти градежен)
2)Step&Go - Т.Ц. Лептокарија-Скопје
3)Paladium Shoes & Bags - Охрид (чаршија)
4)Lukas Shopping Center -Прилеп (центар)
5)Lukas MM Sport Shop Bitola Битола ( позади стаклена зграда)
6)Darla's shoes - Гостивар ( центар)
7)KANDIS GROUP - Куманово ( центар)

  • 02/306 5129
  • 070 249 405 070 249 410
  • stependgo@gmail.com opposite.skopje@gmail.com

Opposite Macedonia

STEP&GO © 2019. UKION SHOPS