CLASSIC PRINT BANANAS BLACK
  • CLASSIC PRINT BANANAS BLACK
  • CLASSIC PRINT BANANAS BLACK
  • CLASSIC PRINT BANANAS BLACK

CLASSIC PRINT BANANAS BLACK

2.490 MKD1.990 MKD
Производител: PAEZ
Шифра на производ: 1930501S0001-001
Достапност (кол. на залиха): 5
Количина:

Расположливи опции

* Величини:
обувки
Состав Произведени во Шпаниија од Веган материјали.
Опис Класично испечатено платно, направени од 100% Памук. Двојно ткаени за поголема издржливост на материјалот. Еластична лента која ја прилагодува обувката на стапалото. 100% Микрофибер влошка која овозможува поголема удобност и апсорбира влажност од нозете.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

МАЛОПРОДАЖНИ ОБЈЕКТИ

1) Opposite Macedonia - Партизанска (спроти градежен)
2)Step&Go - Т.Ц. Лептокарија-Скопје
3)Paladium Shoes & Bags - Охрид (чаршија)
4)Lukas Shopping Center -Прилеп (центар)
5)Lukas MM Sport Shop Bitola Битола ( позади стаклена зграда)
6)Darla's shoes - Гостивар ( центар)
7)KANDIS GROUP - Куманово ( центар)

  • 02/306 5129
  • 070 249 405 070 249 410
  • stependgo@gmail.com opposite.skopje@gmail.com

Opposite Macedonia

STEP&GO © 2019. UKION SHOPS