CLASICC PRINT DAISY CERAMIC GREEN
  • CLASICC PRINT DAISY CERAMIC GREEN
  • CLASICC PRINT DAISY CERAMIC GREEN
  • CLASICC PRINT DAISY CERAMIC GREEN

CLASICC PRINT DAISY CERAMIC GREEN

2.490 MKD1.990 MKD
Производител: PAEZ
Шифра на производ: 1930201S0009-415
Достапност (кол. на залиха): 1
Количина:

Расположливи опции

* Величини:
обувки
Состав Лице: 100% Памук, Поставва: 100% Памук, Влоша: Природна кожа, Ѓон: Термопластична гума
Опис Класичен модел со цветни ткаенини.Едноставна обувка за секојдневна употреба или едноставно сакате да ја подарите некому.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

МАЛОПРОДАЖНИ ОБЈЕКТИ

1) Opposite Macedonia - Партизанска (спроти градежен)
2)Step&Go - Т.Ц. Лептокарија-Скопје
3)Paladium Shoes & Bags - Охрид (чаршија)
4)Lukas Shopping Center -Прилеп (центар)
5)Lukas MM Sport Shop Bitola Битола ( позади стаклена зграда)
6)Darla's shoes - Гостивар ( центар)
7)KANDIS GROUP - Куманово ( центар)

  • 02/306 5129
  • 070 249 405 070 249 410
  • stependgo@gmail.com opposite.skopje@gmail.com

Opposite Macedonia

STEP&GO © 2019. UKION SHOPS